griezmann koszulka Trener Manchesteru City Pep Guardiola

griezmann koszulka Trener Manchesteru City Pep Guardiola powiedział, że klub będzie musiał poczekać na informacje o stanie zdrowia Kevina De Bruyne’a, po tym jak gwiazdorski pomocnik został wycofany ze środowego meczu wygranego 2-0 z Aston Villą.

De Bruyne został złapany przez Jacka Grealisha 10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy, a gwiazda Villi najwyraźniej przekręciła lewą kostkę De Bruyne’a.

29-latek wytrzymał tylko pięć minut, zanim został zastąpiony przez Gabriela Jesusa.

Artykuł jest kontynuowany poniżej
Wybór redaktorów Messi może zapomnieć o słabym początku w PSG, odgrywając główną rolę w meczu z Realem Madryt „Zobaczą, kim jesteśmy!” – Cancelo, Dias, Bernardo i Ederson wracają do rywalizacji Benfica-Sporting z Man City Zmiana pozycji i rozmowy z Rangnickiem – Jak Sancho odnalazł formę w Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Czy były cudotwórca Man City zostanie „nowym Sancho” w Dortmundzie? Nawet bez rozgrywającego City zdobyło harry kane koszulka  zwycięskiego gola w 79. minucie za sprawą Bernardo Silvy, który wykorzystał stratę Villi i strzelił gola z górnej części pola karnego, zdobywając swojego pierwszego gola w Premier League w tym sezonie.